Yasal Uyarı

Fapars İnşaat, inşaat sektörü alanında hizmet vermektedir. Bu bağlamda, Fapars İnşaat tarafından https://faparsinsaat.com (“İnternet Sitesi”) ve/veya sair platformlarda paylaşılan her türlü bilgi, belge ve açıklama mevcut ve iş ortaklarımız ile mevcut ve potansiyel iş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımızın bilgilendirilmesi amacı taşımaktadır.

İşbu İnternet Sitesi ile paylaşılan iletişim kanalları aracılığıyla Fapars İnşaat ile iletişime geçilmesi ve/veya İnternet Sitesi’nin ziyaret edilmesi ile hiçbir surette bir ilişki tesis edilmez.

İnternet Sitesi ve sair platformlarda paylaşılan bilgi ve belgelere istinaden hukuki bir karar almadan önce bir hukuk profesyoneline danışılması tavsiye olunur. Aksi şekilde alınan hiçbir hukuki karardan ve/veya mevzubahis bilgi ve belgelerde yer alan hata, eksiklik ve benzeri durumlardan Fapars İnşaat sorumlu tutulamaz.

İnternet Sitesi’nde ve sair platformlarda yer alan bilgi, belge, açıklama, görsel ve sair unsurlardan doğan her türlü hak münhasıran Fapars İnşaat’a ait olup Fapars İnşaat’ın izni olmaksızın kullanılamaz.

Doğru Karar Fapars

Güvenilirlik, kalite ve profesyonellik; bizim temel değerlerimizdir ve inşaat sektöründe önde gelen bir firma olmamızın arkasındaki temel taşlarıdır. "Doğru Karar Fapars" ilkesiyle yola çıkarak, projelerimizdeki üstün başarılarımızı ve sektördeki liderliğimizi gurur ve memnuniyetle paylaşıyoruz.

10 +
Biten Proje
2500 +
Mutlu İnsan