Hakkımızda

Fapars’ınHikayesini Okuyun

Fapars İnşaat Firması 2020 yılında İbrahim Yonka, Ömer Yonka Ve Nurullah Bozkurt Tarafından kurulmuştur. Fapars bünyesinde İnşaat mühendisleri, Mimarları, Şantiye Şefleri, Ve Makine mühendisi bulunduran büyük bir firmadır, Var olduğu günden itibaren 10’un üzerinde projeyi hayata geçirmiş ve sorunsuz bir şekilde teslim etmiştir. Tüm projelerini kusursuz olması adına kendi bünyesinde hazırlayıp faaliyete geçirmiştir.Önce İş güvenliği Ve kusursuz yapı firmanın genel prensibidir.

FaparsNeden Farklı?

Bütün bilgi birkimimizi, beceri ve yeteneklerimizi en iyi şekilde sunmaktır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak bizim için çok önemlidir.Yüksek hizmet kalitesini standart hale getirmek ve çizgimizde ilerleyip sizlere daha iyi hizmet vermektir.Bu misyon çerçevesinde sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Hizmet ağımızı genişleterek bu gün olduğu gibi gelecekte de tercih edilen inşaat firması olmayı en önemli vizyonumuz saymaktayız. Verdiğimiz hizmette fark yaratarak Gaziantep’de inşaat sektöründe tek adres olmayı zamanında hizmet, müşteri memnuniyeti ve kalıcı destek anlayışıyla süreklilik sağlamayı ilke edinmekteyiz.

Doğru Karar Fapars

Güvenilirlik, kalite ve profesyonellik; bizim temel değerlerimizdir ve inşaat sektöründe önde gelen bir firma olmamızın arkasındaki temel taşlarıdır. "Doğru Karar Fapars" ilkesiyle yola çıkarak, projelerimizdeki üstün başarılarımızı ve sektördeki liderliğimizi gurur ve memnuniyetle paylaşıyoruz.

10 +
Biten Proje
2500 +
Mutlu İnsan